سیاست مرجوعی و عودت

مرجوعی و عودت یکی از ملزومات هر فروشگاهی است. آسودگی خاطر، اعتماد و رضایت مشتری، در کنار استفاده از مواد غذایی و بهداشتی ارگانیک و طبیعی و سالم، همواره دغدغه اصلی فروشگاه آنلاین سفره سلامت بوده و در این راستا، تلاش نموده است. شعار این فروشگاه ارگانیک، مشتری مداری بوده و در همین جهت، علاوه بر تلاش برای تهیه بهترین اجناس با بهترین قیمت، آسودگی و رضایت خاطر مشتریان در هنگام خرید را نیز در نظر گرفته است.

مرجوعی و عودت در فروشگاه ارگانیک سفره سلامت

یکی از راه‌های آسودگی خاطر در هنگام خرید در سایت سفره سلامت، سیاست بی قید و شرط مرجوعی و عودت است. هر فروشگاه برای اینکه اجناس را مرجوع کند شروطی را برای خریدار در نظر می‌گیرد که یکی از آن‌ها، وجود هر گونه مشکل در محصول خریداری شده است. اما فروشگاه ارگانیک سفره سلامت برای بازپس‌گیری اجناس، هیچ شرطی ندارد! به این معنی که نیاز نیست حتما محصول دارای مشکل باشد تا مرجوع شود، بلکه اگر خریدار از محصول بی‌هیچ دلیلی خوشش نیاید، می‌تواند آن را مرجوع کند!

تمامی محصولات فروشگاه سفره سلامت فقط با 2 شرط کوچک قابل مرجوعی و عودت هستند.

اگه حتی بدون هیچ دلیلی فقط نیاز به محصولی نداشته باشید، می‌توانید محصول را مرجوع کنید!

بله! سفره سلامت در راستای شعار مشتری مداری کالای خریداری شده از این سایت را تنها با داشتن دو شرط ساده به عنوان مرجوعی می‌پذیرد!

شرایط مرجوعی محصولات در فروشگاه اینترنتی سفره سلامت:

    1. محصول پلمپ باشد.
    2. یک چهارم از مدت انقضای محصول باقی مانده باشد.

پس از ارسال محصول توسط شما و دریافت توسط فروشگاه سفره سلامت، شماره کارت به نام سفارش‌دهنده دریافت شده و مبلغ کامل برای شما واریز می‌شود.

درصورتی‌که سفارش شما شامل ارسال رایگان شده باشد، مبلغ ارسال از مبلغ محصول کسر شده و باقیمانده برای شما عزیزان واریز می‌شود.

بدیهی است که هزینه ارسال بابت عودت محصولات به عهده مشتری است.

فروشگاه آنلاین سفره سلامت