سفره سلامت با تأکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و کد پستی مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های فروشگاه سفره سلامت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد. یادآوری می شود آدرس و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می نماید، تنها آدرس و تلفن رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های فروشگاه از طریق آنها صورت می گیرد.

بنابراین درج آدرس، شماره تماس همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تأیید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه سفره سلامت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.

فروشگاه سفره سلامت اطلاعات را توسط کوکی (cookie) کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب سازی آنها را فراهم می نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده اند، به این منظور می توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه نمایید.

فروشگاه سفره سلامت در تمامی مراحل پردازش سفارش و همچنین برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید.